Pracovníci

Michal Hatala

prof. Ing. Michal Hatala, PhD.

profesor, vedúci katedry automobilových a výrobných technológií, Prodekan pre vedu, výskum a doktorandské štúdium

  • michal.hatala@tuke.sk
  • +421 55 602 6456, +421 55 602 6363
konzultačné hodiny
Na základe dohody
Karol Vasilko

Dr.h.c. prof. Ing. Karol Vasilko, DrSc.

Profesor

  • karol.vasilko@tuke.sk
  • +421 55 602 6378
konzultačné hodiny
pondelok: 8:00 - 14:00
Sergej Hloch

prof. Ing. Sergej Hloch, PhD.

profesor, riaditeľ ústavu progresívnych technológií

  • sergej.hloch@tuke.sk
  • +421 55 602 6463
konzultačné hodiny
9:30 – 11:00
Peter Pavol Monka

prof. Ing. Peter Pavol Monka, PhD., Ing.- Paed. IGIP

Profesor

  • peter.pavol.monka@tuke.sk
  • +421 55 602 6316
konzultačné hodiny
Pondelok 14:30 – 16:00
Anton Panda

prof. Ing. Anton Panda, PhD.

Profesor, manažér kvality FVT, špecialista – koordinátor SMK TUKE

  • anton.panda@tuke.sk
  • +421 55 602 6316
konzultačné hodiny
Na základe dohody
Jozef Zajac

Dr. h. c. prof. Ing. Jozef Zajac, CSc.

profesor, dekan

  • jozef.zajac@tuke.sk
  • +421 55 602 6457
Ján Duplák

doc. Ing. Ján Duplák, PhD.

Docent

  • jan.duplak@tuke.sk
  • +421 55 602 6350
Ľuboslav Straka

doc. Ing. Ľuboslav Straka, PhD.

Docent

  • luboslav.straka@tuke.sk
  • +421 55 602 6365
konzultačné hodiny
Streda 10.00-12.00
Peter Michalik

doc. Ing. Peter Michalik, PhD., Ing.- Paed. IGIP

Docent

  • peter.michalik@tuke.sk
  • +421 55 602 6367
konzultačné hodiny
Pondelok: 7:45 – 9:15
Jozef Dobránsky

doc. Ing. Jozef Dobránsky, PhD.

Docent

  • jozef.dobransky@tuke.sk
  • +421 55 602 6350
konzultačné hodiny
Utorok: 9:25 – 10:55
Vladimír Simkulet

doc. Ing. Vladimír Simkulet, PhD.

docent

  • vladimir.simkulet@tuke.sk
  • +421 55 602 6362
Zuzana Mitaľová

Ing. Zuzana Mitaľová, PhD.

Odborný asistent

  • zuzana.mitalova@tuke.sk
  • +421 55 602 6465
konzultačné hodiny
Pondelok: 12.40-14.10
František Botko

Ing. František Botko, PhD.

Odborný asistent

  • frantisek.botko@tuke.sk
  • +421 55 602 6465
Dušan Mitaľ

Ing. Dušan Mitaľ, PhD.

Výskumný pracovník

  • dusan.mital@tuke.sk
  • +421 55 602 6405
konzultačné hodiny
Pondelok: 15:00 – 16:00
Svetlana Radchenko

Svetlana Radchenko, PhD.

výskumný pracovník, tajomníčka fakulty

  • svetlana.radchenko@tuke.sk
  • +421 55 602 6386, +421 55 602 6368
Dominika Lehocká

Ing. Dominika Botková, PhD.

Výskumný pracovník

  • dominika.botkova@tuke.sk
  • +421 55 602 6465
Darina Dupláková

Ing. Darina Dupláková, PhD.

Výskumný pracovník

  • darina.duplakova@tuke.sk
  • +421 55 602 6358
Dominik Čuha

Ing. Dominik Čuha, PhD.

Výskumný pracovník

  • dominik.cuha@tuke.sk
  • +421 55 602 6465

Ing. Samuel Cehelský

INTERNÝ DOKTORAND

  • samuel.cehelsky@tuke.sk
  • +421 55 602 6368

Ing. Jozef Macej

INTERNÝ DOKTORAND

  • jozef.macej@tuke.sk
  • +421 55 602 6359

Ing. Róbert Balint Bali

INTERNÝ DOKTORAND

  • robert.balint.bali@tuke.sk
  • +421 55 602 6368

Ing. Patrik KUCHTA

INTERNÝ DOKTORAND

  • patrik.kuchta@tuke.sk
  • +421 55 602 6359

Ing. Matúš Geľatko

INTERNÝ DOKTORAND

  • matus.gelatko@tuke.sk
  • +421 55 602 6368

Ing. Radoslav Vandžura

INTERNÝ DOKTORAND

  • radoslav.vandzura@tuke.sk
  • +421 55 602 6359