Pracovníci

Michal Hatala

doc. Ing. Michal Hatala, PhD.

Vedúci katedry, Docent

  • michal.hatala@tuke.sk
  • +421 55 602 6456, 6363
KONZULTAČNÉ HODINY
Na základe dohody
Karol Vasilko

Dr.h.c. prof. Ing. Karol Vasilko, DrSc.

Profesor

  • karol.vasilko@tuke.sk
  • +421 55 602 6378
KONZULTAČNÉ HODINY
pondelok: 8.00-14.00
Sergej Hloch

prof. Ing. Sergej Hloch, PhD.

Profesor

  • sergej.hloch@tuke.sk
  • +421 55 602 6463
Ľudovít Parilák

prof. Ing. Ľudovít Parilák, CSc.

Profesor

  • ludovit.parilak@tuke.sk
  • +421 55 602 6362
Peter Pavol Monka

prof. Ing. Peter Pavol Monka, PhD.

Profesor

  • peter.pavol.monka@tuke.sk
  • +421 55 602 6316
KONZULTAČNÉ HODINY
Pondelok 14:30 – 16:00
Anton Panda

prof. Ing. Anton Panda, PhD.

Profesor

  • anton.panda@tuke.sk
  • +421 55 602 6316

Dr. h. c. prof. Ing. Jozef Zajac, CSc.

profesor, dekan

  • jozef.zajac@tuke.sk
  • +421 55 602 6457
Ľuboslav Straka

doc. Ing. Ľuboslav Straka, PhD.

Docent

  • luboslav.straka@tuke.sk
  • +421 55 602 6365
KONZULTAČNÉ HODINY
Streda 10.00-12.00
Peter Michalik

doc. Ing. Peter Michalik, PhD., Ing. Paed. IGIP

Docent

  • peter.michalik@tuke.sk
  • +421 55 602 6367
KONZULTAČNÉ HODINY
Pondelok 7:45 – 9:15
Jozef Dobránsky

doc. Ing. Jozef Dobránsky, PhD.

Docent

  • jozef.dobransky@tuke.sk
  • +421 55 602 6465
Ján Duplák

Ing. Ján Duplák, PhD.

Odborný asistent

  • jan.duplak@tuke.sk
  • +421 55 602 6465
Vladimír Simkulet

Ing. Vladimír Simkulet, PhD.

odborný asistent

  • vladimir.simkulet@tuke.sk
  • +421 55 602 6362
Zuzana Mitaľová

Ing. Zuzana Mitaľová, PhD.

Odborný asistent

  • zuzana.mitalova@tuke.sk
  • +421 55 602 6359
Ing. Dušan Mitaľ, PhD.

Ing. Dušan Mitaľ, PhD.

Výskumný pracovník

  • dusan.mital@tuke.sk
  • +421 55 602 6350
Svetlana Radchenko

Svetlana Radchenko, PhD.

výskumný pracovník, vedúca kancelárie dekana FVT

  • svetlana.radchenko@tuke.sk
  • +421 55 602 6386, 6363
František Botko

Ing. František Botko, PhD.

výskumný pracovník

  • frantisek.botko@tuke.sk
  • +421 55 602 6358
Dominika Lehocká

Ing. Dominika Lehocká, PhD.

Výskumný pracovník

  • dominika.lehocka@tuke.sk
  • +421 55 602 6359

Ing. Darina Dupláková, PhD.

Výskumný pracovník

  • darina.duplakova@tuke.sk
  • +421 55 602 6358
Ema Nováková - Marcinčínová

Ing. Ema Nováková - Marcinčínová

Interný doktorand

  • ema.novakova-marcincinova@tuke.sk
  • +421 55 602 6368
Dušan Šuťák

Ing. Dušan Šuťák

Interný doktorand

  • dusan.sutak@tuke.sk
  • +421 55 602 6368
Gabriel Dittrich

Ing. Gabriel Dittrich

Interný doktorand

  • gabriel.dittrich@tuke.sk
  • +421 55 602 6365